Od 16.3. až do odvolání budeme odesílat balíčky jen 2x týdně a to vždy v úterý a ve čtvrtek. Omlouvám se za komplikace, ale věřím, že toto omezení pochopíte.

Až do odvolání jsem také zavedl dopravu DPD ZDARMA abyste pro balíčky nemuseli na poštu, nebo výdejní místo.

Dávejte na sebe pozor! 
Jan Novák

Doprava a platba

Od 16.3. až do odvolání budeme odesílat balíčky jen 2x týdně a to vždy v úterý a ve čtvrtek. Omlouvám se za komplikace, ale věřím, že toto omezení pochopíte. Až do odvolání jsem také zavedl dopravu DPD ZDARMA abyste pro balíčky nemuseli na poštu, nebo výdejní místo.

Držte se a dávejte na sebe pozor. Jan Novák

V současné době zboží zasílám prostřednictvím České pošty, Zásilkovny a DPD. Ceny jednotlivých přepravních metod naleznete v tabulkách níže.  

Česká republika

Přehled cen dopravy pro ČR Platba předem (kartou) Platba dobírkou Doba dodání*
Česká pošta - Doporučená zásilka 69 Kč +39 24-48 hod.
Zásilkovna 69 Kč +39 24-48 hod.
DPD 129 Kč 0 Kč +39 24-48 hod.

* Uvedené dodací lhůty platí pouze v pracovní dny. Objednávky zaslané o víkendu budou odeslány hned v pondělí.


Slovensko

Přehled cen dopravy pro SR Platba předem (kartou) Platba dobírkou Doba dodání*
Poštou při platbě předem 179 Kč - 48-96 hod.
Zásilkovna 93 Kč - 48-96 hod.
GLS 206 Kč - 48-96 hod.

 

Platby

V současnosti nabízím tři možnosti platby.

Dobírka: Platba pošťákovi / kurýrovi při převzetí balíčku. Objednávky placené dobírkou expeduji při objednání do 10:00 ještě v den objednání.

Platba převodem na účet: Zvolíte-li platbu převodem, na e-mail Vám společně s potvrzením objednávky zašleme instrukce k platbě. Poté je nutné dbát na správné vyplnění čísla účtu a var. symbolu ve Vašem internetovém bankovnictví. Ihned po připsání platby na náš účet bude objednávka expedována. Převod peněz mezi bankami obvykle trvá maximálně 24 hodin (v pracovní dny). V případě objednávky pera s gravírováním odešlu zakázku po odsouhlasení zaslaného návrhu a připsání platby na účet

Platba kartou: Zvolíte-li platbu kartou, odešlu pero nejrychleji jak jen to bude možné. Zpravidla hned druhý den po objednání. Pokud objednáte pero s gravírováním tak jej odešlu ve chvíli kdy odsouhlasíte zaslaný návrh.

gopay_bannery-bile

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese jan@peranovak.cz nebo telefonním čísle (+420) 724 854 359.