Doprava a platba

Od 16.3. až do odvolání budeme odesílat balíčky jen 2x týdně a to vždy v úterý a ve čtvrtek. Omlouvám se za komplikace, ale věřím, že toto omezení pochopíte.

Držte se a dávejte na sebe pozor. Jan Novák

V současné době zboží zasílám prostřednictvím České pošty, Zásilkovny a dalších smluvních dopravců. Ceny jednotlivých přepravních metod naleznete v tabulkách níže.  

Česká republika

Přehled cen dopravy pro ČR Platba předem (kartou) Platba dobírkou Doba dodání*
Česká pošta - Doporučená zásilka 69 Kč +39 24-48 hod.
Zásilkovna 69 Kč +39 24-48 hod.
Nejvýhodnější doručení na adresu 119 Kč +39 24-48 hod.

* Uvedené dodací lhůty platí pouze v pracovní dny. Objednávky zaslané o víkendu budou odeslány hned v pondělí.


Slovensko

Přehled cen dopravy pro SR Platba předem (kartou) Platba dobírkou Doba dodání*
Poštou při platbě předem 179 Kč - 48-96 hod.
Zásilkovna 93 Kč - 48-96 hod.
GLS 206 Kč - 48-96 hod.

 

Platby

V současnosti nabízím tři možnosti platby.

Dobírka: Platba pošťákovi / kurýrovi při převzetí balíčku. Objednávky placené dobírkou expeduji při objednání do 10:00 ještě v den objednání.

Platba převodem na účet: Zvolíte-li platbu převodem, na e-mail Vám společně s potvrzením objednávky zašleme instrukce k platbě. Poté je nutné dbát na správné vyplnění čísla účtu a var. symbolu ve Vašem internetovém bankovnictví. Ihned po připsání platby na náš účet bude objednávka expedována. Převod peněz mezi bankami obvykle trvá maximálně 24 hodin (v pracovní dny). V případě objednávky pera s gravírováním odešlu zakázku po odsouhlasení zaslaného návrhu a připsání platby na účet

Platba kartou: Zvolíte-li platbu kartou, odešlu pero nejrychleji jak jen to bude možné. Zpravidla hned druhý den po objednání. Pokud objednáte pero s gravírováním tak jej odešlu ve chvíli kdy odsouhlasíte zaslaný návrh.

gopay_bannery-bile

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese jan@peranovak.cz nebo telefonním čísle (+420) 724 854 359.