Kuličkové pero Altos - Stabilizované dřevo 3 (bez klipu)

Kód: 4544
3 999 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Luxusní ručně vyrobené pero Altos v kuličkové variantě.Tělo pera je ze stabilizovaného dřeva Javoru a víčko z několik tisíc let starého bahenního dubu. Díky zastabilizování pryskyřicí se dřevo uzavřelo a dá se krásně vyleštit a je výrazně odolnější. Všechny jeho kovové části vyjma hrotu z lehoučkého duraluKuličkové pero má v sobě náplň od firmy Schmidt

Každé pero je originál a stejné jako toto už nikdy nekoupíte.

Typ pera: Altos
Materiál: Behenní dub + stabilizované dřevo
Délka pera: cca 147 mm
Hmotnost: 32 g
Barva inkoustu: modrá
Povrchová úprava: Lněný olej
Typ uzávěru šroubovací víčko

Z kuličkového pera lze udělat i plnicí. Pokud o tuto změnu máte zájem, stačí, když tuto informaci dopíšete do poznámky k objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné psací pero Altosze stabilizovaného dřeva javoru v kombinaci s víčkem z bahenního dubu svou nízkou váhou, za kterou stojí kvalitní materiály a důmyslné zpracování. Díky speciálně tvarovanému úchopu skvěle padne do ruky a dobře se při psaní drží.

Pero je samo o sobě originálem, jeho výjimečnost však můžete ještě zvýšit vygravírovaným vzkazem, monogramem, významným datem, jménem, přezdívkou nebo logem firmy. Inspiraci najdete v ukázkách gravírování.


IMG_7433 2

Originál z Brandýsa nad Labem

Celé psací pero pochází z dílny Pera Novák a seženete jej pouze tady. Jedinou výjimkou je hrot, který kupuji u německé firmy JoWo.


Luxusní hroty a náplně

Poznámky i dlouhé romány se díky kuličkovým náplním Schmidt a hrotům do plnicích per od značky JoWo píšou skoro samy.

Velikosti hrotů: EF, F, M, B, 1.1, kaligrafický 1.5.

Plnění bombičkami nebo inkoustovým konvertorem.

IMG_7432 2

Příslušenství
Položte psací pero na dřevěný stojánek, ať má na stole své pevné místo. Když se vydáte na schůzku, uschovejte pero do elegantního koženého pouzdra. A pokud vám dojdou náplně do pera, i ty mám pro vás – klasické bombičky, konvertor na inkoust nebo špičkovou modrou náplň od značky Schmidt. 

Veškeré příslušenství


Péče o pera Novák je jednoduchá
Aby si pero zachovalo svůj krásný vzhled, potřete jej 1-2x měsíčně lněným olejem a nechte vstřebat. Bohatě stačí ten, který zakoupíte v každé lékárně. Jak se zbavit škrábanců nebo jak pero očistit od inkoustu se dozvíte v článku zaměřeném na péči o pera.


 Jak pero Novák vzniká

Podívejte se, jak probíhá výroba každého dřevěného pera Novák. Na videu můžete vidět téměř celý postup výroby od pečlivého výběru správného dřeva přes rozřezání, navrtání špalíčků, vlepení mosazných trubiček a obrobení až po finální sestavení a vložení do krabičky k odeslání. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Altos, Stříbrné Altos Mix
Barva kování: Stříbrné
Velikost: Altos
Materiál: Mix
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: